İstiharede Gelinlik Görmenin Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

İstiharede Gelinlik Görmenin Anlamı

İstiharede Gelinlik Görmek, gören kimse eğer bekar ise en kısa zamanda ailesi tarafından beğenilecek bir işe gireceğini ve kazancının helal ve bereketli olacağını gösterir. Eğer görülen bu gelinlik, parlak beyaz ve güzel ise hayırlı haberler alınmasına ve mutluluğa işaret eder.

İstiharede rüyada gelinlik giydiğini görmek ise kişinin beraber olduğu kimseyle mutlu, huzurlu bir yuva kuracağına yorumlanır. Eğer kişi bekar ise yakışıklı, iyi huylu bir beyle tanışmasına işaret eder.

İstiharede gelinlik gören kimse, hamile ise güzel, hayırlı ve sağlıklı bir bebeği kucağına alacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse bebeğinin olmasını istiyorsa kısa zamanda kalbindeki gibi bir evlada sahip olacağına işarettir.

İstiharede gelinlik gören bir kimse iş arıyorsa, istediği gibi hayırlı bir işe kavuşur iş hayatında ya da arkadaşlık hayatında herhangi bir sorunu olmayacağına bu işinde yüksek mevkilere geleceğine işarettir.

İstiharede gelinlik görmek, kimse eğer mutsuzsa, tüm sıkıntılarının biteceğine hayatına mutluluk ve huzurun geleceğine işaret eder. Hayattaki tüm arzularına ulaşır ve sıkıntı çekmez olarak yorumlanır.

İstiharede gelinlik gören kimse, iffetli, akıllı, güzel bir kadını simgeler. Bu kimsenin gelinliği bembeyaz ise etrafındaki insanlar tarafından büyük itibar ve sevgi görür. Akrabalarıyla ve dostlarıyla daima uyum içerisinde yaşar olarak yorumlanır.

İstiharede gelinlik gören kimse, sıkıntıda olan bir arkadaşına yardım eder. Bekar bir arkadaşının evlenmesinde büyük rol oynamasına işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin etrafındaki insanlara iyiliği dokunur olarak yorumlanır.

İstiharede gelinlik gören kimsenin, uzun zamandır istediği ve ulaşmak için sürekli ettiği duaları kabul olunur. İnandığı dinine daha da bağlanacağına işarettir. Beyaz gelinlik daha çok ibadet olarak da yorumlanır.


İstiharede Gelinlik Görmenin Olumsuz Yorumları


İstiharede gelinlik gören kişinin gelinliği kirli ve yıpranmış ise bu kimse hedeflediği başarıya ulaşamaz. Hayallerinin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, göz yaşına ve mutsuzluğa işaret eder. Bu rüyayı gören kimsenin, sıkıntılı ve üzgün bir ruh haline gireceğine yorumlanır.

İstiharede gelinlik görmek, kimsenin gelinliği kirli ise bu kimse evleneceği kimse ile mutlu olamayacağını ve eşinin hayırsız çıkacağına yorumlanır. Eğer bu kimse hamile ise çocuğunun hayırsız ve sağlıksız olarak dünyaya geleceğine işarettir. Bu kimseye gam ve keder uğrar olarak yorumlanır.

İstiharede gelinlik gören kimse, eğer ağır hasta ise kısa sürede öleceğine yorumlanır. Eğer sağlıklı ve bir yolculuğa gidecekse kaza geçireceğine ve sağlığından olacağına işarettir.

İstiharede gelinlik giyen kimse eğer yaşlı ise kendisi gibi yaşlı bir erkekle evleneceğine, ancak evlerinde büyük sağlık sıkıntıları yaşanacağına işarettir.

İstiharede Gelinlik Görmek Yorumları

soru

Ayşe

09 Haziran 2017 Cuma

Sınav için yattım temiz güzel gelinlik ve koyu yeşil renk gördüm ne manaya gelir

Cevap yaz
cevap

Şenaltan

06 Eylül 2018 Perşembe

Merhaba, ayşe hanım eğer evli değilseniz evlilik yapacağınız kişi sizin için hayırlı olacak ve mutlu olacaksınız Rüyada görülen açık renkler, açık yeşil, koyu yeşil gibi renkler iyiye yorumlanır. Sizde hayra yorun çok güzel bir rüya görmüşsünüz.

cevap

Şenaltan

06 Eylül 2018 Perşembe

Merhaba, ayşe hanım eğer evli değilseniz evlilik yapacağınız kişi sizin için hayırlı olacak ve mutlu olacaksınız Rüyada görülen açık renkler, açık yeşil, koyu yeşil gibi renkler iyiye yorumlanır. Sizde hayra yorun çok güzel bir rüya görmüşsünüz.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6