İstiharede Bebek Görmenin Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

İstiharede Bebek Görmenin Anlamı

İstiharede Bebek Görmek, niyet edilerek uyunan rüyanın anlamına göre değişir. İstihare rüyası ya da istihare, bir şeye niyet edilerek bir sorunun çözümüne cevap arayarak yatılan uyku ile rüyada aranan ilahi cevaplardır. Bir kişinin varsa dileği ya da içinde olduğu ikilem veya zor durumlar için, istihare duası okur ve niyeti ile rüyaya yatar. Buna istihare denir. İstihare rüyaları elbette ki kişinin sorunlarına direk cevap veremez. Rüyaların her bir saniyesinin, rüyada görülen her şeyin kendi içinde bir mecaz anlamı elbette ki vardır. Büyük alimlerin rüya tabirleri ile ilgili kitaplarında ve sahabilerin rüyaları tabir etmesi ile bu anlamları çözmek tamamı ile olmasa da bütüne yakın anlam çıkarmak mümkündür.


İstiharede Bebek Görmek Ne Anlama Gelir


İstihare rüyasına yatarken niyet edilen durum içinde bebek sahibi olmak ya da bir bebeğin sağlık durumu ile ilgili haber almak varsa elbette ki rüyada bebek görülecektir fakat rüyanın niyeti tamamen farklı ise istihare de bebek görmek birkaç anlama gelebilir. Öncelikle istihare de bebek görmek eğer bebek kız ise kızgın acı kederli bir haber alınacağına, bebek erkek ise parasal bir sıkıntıya delalet eder. Rüyada görülen bebek güler yüzlü açık tenli, neşeli bir bebek ise içinde bulunulan çetrefilli durumun ilerleyişinin iyi yönde olacağına delalet eder. Eğer bebek sürekli ağlıyor ve mutsuz ise girişilecek işin kötü gideceğine veya yapılacak hayati bir değişiklik varsa sonucunun kötü olacağına işaret eder.

Bebek elinde emzik ile veya biberon ile görülürse yakın zamanda alınacak bir bebek haberine işaret eder. İstiharede bebeğin doğumunu görmek farkında olarak ya da olmayarak işlenen büyük bir günaha işaret eder.

İstiharede bebek görmek, eğer bebek sahibi olma niyeti ile yatılmış işe, bebeğin nasıl göründüğüne bağlı olarak tabir edilebilir. Anne kucağında sevimli neşeli bir bebek olumlu anlamda tabir edilirken, ağlayan ve mutsuz bebek olumsuz anlamı ile tabir edilir. Rüyada görülen bebek eğer anne kucağında emzirilen, bebek sahibi olmak isteyen çiftin yakın zamanda müjde alacağına işaret eder. Rüyada görülen bebek beşikte ise işlerin yolunda gideceğine ve yakın zamanda parasal anlamda güzel haberler alınacağına işaret eder. Rüyada bebek sevdiğini görmek, sıkıntıların dağılacağına, kişinin feraha çıkacağına delalet eder.

İstiharede Bebek Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

İstihare Namazı Nasıl Kılınır

İstihare Namazı Nasıl Kılınır

İstiharede Gri Renk Görmek Ne Anlama Gelir?

İstiharede Gri Renk Görmek Ne Anlama Gelir?

İstihare Rüyası Görmek ve Yorumlamak

İstihare Rüyası Görmek ve Yorumlamak

İstihare Rüya Yorumları ve Anlamları

İstihare Rüya Yorumları ve Anlamları

İstiharede Kahverengi Görmek Ne Anlama Gelir?

İstiharede Kahverengi Görmek Ne Anlama Gelir?

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6